Het team

Remke Spoelstra

Remke Spoelstra

Werkzaam op:

CBS 3sprong | ma-di-do-vr

E-mail:

r.spoelstra@stichtingschool.nl

 

Remco Jongman

Remco Jongman

Werkzaam op:

CBS Horizon | di-wo-vr
OBS de Driemaster | di-wo-vr
’t Schrijverke | ma-do

E-mail:

r.jongman@stichtingschool.nl

 

Julia van Lent

Julia van Lent

Markus Vrolijk

Jeroen Meindertsma

Jeroen Meindertsma

Werkzaam op:

Al Ihsaan | ma-wo-vr
SBO de Vogelveste | di-do

Bijzonderheden:

Rots en Water trainer

E-mail:

j.meindertsma@stichtingschool.nl

Joyce Verkerk

Joyce Verkerk

Jorn Brandsma

Jorn Brandsma

Werkzaam op:

IKC Warande | ma t/m vr
CSB de Schakel | wo

E-mail:

j.brandsma@stichtingschool.nl

Martijn Campman

Martijn Campman

Werkzaam op:

KBS de Kring | ma-di-do-vr

E-mail:

m.campman@stichtingschool.nl

Marlinde Memelink

Marlinde Memelink

Werkzaam op:

OBS de Triangel | di-wo-vr
OBS de Tjotter | ma-di-wo-do

E-mail:

m.memelink@stichtingschool.nl

Rémon Jansen

Rémon Jansen

Werkzaam op:

OBS de Vuurtoren | ma-wo-do-vr
PCBS Ichthus | ma-wo-do-vr

E-mail:
remon.jansen@stichtingschool.nl