Het team

Jasper van Breenen

Werkzaam op:

OBS de Albatros | ma-di-do

E-mail:

J.v.Breenen@stichtingschool.nl

 

Danny Pastoor

Werkzaam op:

KC het Mozaïek | ma-wo-do
OBS de Lepelaar | di-vr
KBS de Kring | di-vr

E-mail:

d.pastoor@stichtingschool.nl

 

Annelieke Claessen

Werkzaam op:

OBS de Optimist | di-do-vr

E-mail:

a.claessen@stichtingschool.nl

Bram Kok

Bram Kok

Werkzaam op:

OBS de Regenboog | ma-di-vr
OBS de Boeier | wo
CBS de Wingerd | di-do

E-mail:

b.kok@stichtingschool.nl

Remke Spoelstra

Remke Spoelstra

Werkzaam op:

CBS 3sprong | ma-wo-do-vr
OBS de Poolster | di

E-mail:

r.spoelstra@stichtingschool.nl

 

Remco Jongman

Remco Jongman

Werkzaam op:

CBS Horizon | di-wo-do
OBS de Driemaster | di-wo-do
’t Schrijverke | ma-vr

E-mail:

r.jongman@stichtingschool.nl

 

Julia van Lent

Julia van Lent

Markus Vrolijk

Markus Vrolijk

Jeroen Meindertsma

Jeroen Meindertsma

Werkzaam op:

OBS de Windroos | ma-di-do
SBO de Vogelveste | wo-vr

Bijzonderheden:

Rots en Water trainer

E-mail:

j.meindertsma@stichtingschool.nl

Joyce Verkerk

Joyce Verkerk

Werkzaam op:

PCBS Driestromenland | di-do
CBS de Schakel | ma-di-do

E-mail:

j.verkerk@stichtingschool.nl